Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

O nas

Szkolenia

Z myślą o Twoim rozwoju, tworzymy szkolenia szyte na miarę rynku pracy

Teleniania

Innowacyjny projekt opieki godzinowej dla Dzieci i Seniorów

DORADZTWO I POŚREDNICTWO PRACY

Ty pytasz – my odpowiadamy. Wyszukujemy dla Ciebie najlepszej oferty pracy, pośredniczymy w zatrudnieniu.

Agencja rozwoju i pośrednictwa pracy jest firmą skupiającą się na kształceniu i poszukiwaniu pracy dla osób nią zainteresowanych. Nasz zespół służy radą z zakresu doradztwa zawodowego i organizacji szkoleń dla firm i osób prywatnych.

 

Głównym filarem naszej działalności jest opieka nad dziećmi i seniorami. W tym zakresie prowadzimy szkolenie „Asystent rodziny” .Po jego ukończeniu zapewniamy pracę stałą lub dodatkową. Jesteśmy firmą pośredniczącą w zdobywaniu zatrudnienia z zakresu opieki,a także kompleksowo i profesjonalnie poszukujemy etatowego pracownika dla osób potrzebujących opieki dla dziecka lub seniora. 

Posiadamy certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniających do świadczenia usług: pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego i poradnictwa zawodowego oraz świadczenia usługi pracy tymczasowej o numerze 22620 nadany przez Marszałka Województwa Małopolskiego.

Innowacyjnym przedsięwzięciem jest wprowadzenie przez nas na rynek nowosądecki instytucji Teleniani. Usługa ta skierowana jest do każdego, kto w różnych sytuacjach życiowych potrzebuje zapewnić profesjonalną opiekę dla dziecka lub seniora.

 

Więcej informacji uzyskasz w zakładce OFERTA  lub pod numerem telefonu 577 057 727 lub 577 055 275

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do rezerwacji
Messenger icon
Send message via your Messenger App